IBK

Instytut Bezpieczeństwa Krajowego

 
Zainstaluj flashplayera

ARCHIWUM

2008.03.15

Uroczyste rozpoczęcie studiów na kierunku „bezpieczeństwo narodowe”


15 marca 2008 roku w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem odbyło się uroczyste rozpoczęcie studiów na kierunku „bezpieczeństwo narodowe”.

„Świeżo upieczonych” studentów przywitał Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Krajowego 
gen. prof. dr hab. Stanisław Koziej. Oprócz niego Instytut reprezentowali Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych dr Tadeusz Szmidtka, dr Jan Waśkiewicz i mgr Piotr Piątkowski. Na początku pan profesor przeprosił w imieniu JM Rektora za jego nieobecność, spowodowaną obowiązkami dydaktycznymi.

Następnie prof. Koziej pogratulował zebranym trafnego wyboru studiów, co uzasadnił krótką, lecz ciekawą prelekcją na temat bezpieczeństwa w dzisiejszym skomplikowanym świecie.

Po tym wstępie nastąpiło uroczyste ślubowanie studentów i wręczenie im indeksów przez Dyrektora IBK. Gdy te podniosłe chwile studenci mieli już za sobą, nadszedł czas na zapoznanie się z planem zajęć, dopełnienie ostatnich formalności w dziekanacie, a potem rozpoczęły się pierwsze zajęcia dydaktyczne.

Grupę studencką nr 77 czeka w tym semestrze 9 zjazdów sobotnio-niedzielnych i sesja egzaminacyjna. Życzymy naszym nowym studentom owocnej nauki!